Валіза DeLune Lune-002
Форма:
Дитячий валізу DeLune, прикрашений об'ємної 3D картинкою, - це абсолютно унікальне рішення, що поєднує яскраву, велику картинку і відчуття що сподобався ведмедик або кошеня настільки реальні (завдяки 3D технології) що вони можуть «ожити», а завдяки новій технології покриття, ми домоглися найбільш яскравих і соковитих кольорів. Ми максимум хочемо зберегти для дітей відчуття казки і дива, і занурити їх у світ чудес.
Завдяки унікальній формі, валіза виглядає компактно, але при цьому має два містких відділення. Яскравий, якісний, стильний та унікальний, це і є наш валізу.
Внутреннее оснащение:
Внутри чемодан состоит из двух отделений и карман на молнии. Одно из отделений закрывается молнией. В другом отделении расположены перекрестные прижимные ремни с пластиковым карабином для фиксации вещей.
Имеет ряд качественных и удобных деталей:
Молнии высокого качества от японской компании «YKK», которые являются лидерами на рынке молний. Что придает уверенность в надёжности эксплуатации.
Чемодан изготовлен из высококачественного ABS-пластика, прочный и лёгкий, устойчивый к повреждениям.
Валіза оснащений чотирма багато спрямованими подвійними колесами, що обертаються на 360 градусів, які надають маневреність і рівномірно розподіляє навантаження.
Висувна ручка, фиксирующаяся в трьох положеннях, що забезпечує хорошу стійкість і може бути відрегульована під ріст дитини. Також зверху передбачена ручка для підняття валізи.
Всередині, інформаційна нашивка для внесення даних про власника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeLune |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Валіза |
| Колір | Фіолетовий |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 21 см |
| Об`єм | 27 л |
| Ширина | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.3 кг |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для дівчаток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 980 ₴











