Комплект Рюкзак шкільний для дівчаток Winner One R2-162 Full Set
Дитячий рюкзак.
Відділення:
У рюкзаку три відділення.
Перше основне відділення (у спинки) без наповнення.
Друге відділення без наповнення.
Третє відділення з органайзером для письмового приладдя, прикрашене об'ємної 3D картинкою.
Кишені:
По боках дві кишені-сіточки на резинці.
В комплекті:
Бирка з індивідуальним штрих кодом та описом.
Мішок для взуття
Каркасний пенал
Брелок-ведмедик.
Має ряд якісних і зручних деталей:
Якісні блискавки фірми « SBS » + фірмові бігунки і фурнітура.
Додатковими рядками для зміцнення, прошиті всі місця, на які припадають основні навантаження.
Вентильована спинка.
Вентильовані плечові лямки з грудним кріпленням.
Світловідбиваючі елементи розташовані на передній, задній і бічній частинах рюкзака, для забезпечення безпеки в темний час доби.
Верхня зручна тканьова ручка для перенесення рюкзака.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 720 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 30 см |
| Кількість відділень | 3 |
| Об`єм | 17.3 л |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴








