Рюкзак шкільний для дівчаток SkyName R2-171
1 710 ₴
- В наявності
- Код: R2-171
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма: Дитячий рюкзак. Відділення: В рюкзаку три відділення. Перше основне відділення (у спинки) без наповнення. Друге відділення без наповнення. Третє відділення з органайзером для письмового приладдя, прикрашене об'ємної 3D картинкою. Кишені: По боках дві кишені-сіточки на резинці. В комплекті: Бирка з індивідуальним штрих кодом та описом. Брелок-ведмедик (для дівчинки). Має ряд якісних і зручних деталей: Якісні блискавки фірми « SBS » + фірмові бігунки і фурнітура. Додатковими рядками для зміцнення, прошиті всі місця, на які припадають основні навантаження. Вентильована спинка. Вентильовані плечові лямки з грудним кріпленням. Світловідбиваючі елементи розташовані на передній, задній і бічній частинах рюкзака, для забезпечення безпеки в темний час доби. Верхня зручна тканьова ручка для перенесення рюкзака.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 650 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 19 см |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекті | Брелок-ведмедик |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Візерунки і принти | Животные принты |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710 ₴









