Рюкзак дошкільний для дівчаток SkyName 1107
835 ₴
- В наявності
- Код: 1107
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SkyName, новий бренд від творців полюбився багатьом бренду Winner One. Яскравий і стильний, він сподобається як школярам, так і батькам. Форма: Дошкільний прогулянковий дитячий рюкзак. Відділення: В рюкзаку одне відділення. Кишені: Спереду кишеня на блискавці. В комплекті: Бирка з індивідуальним штрих кодом та описом. Має ряд якісних і зручних деталей: Якісні блискавки фірми « SBS » + фірмові бігунки і фурнітура. Додатковими рядками для зміцнення, прошиті всі місця, на які припадають основні навантаження. Верхня зручна тканьова ручка для перенесення рюкзака.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 275 г |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 10 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Об`єм | 6 л |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекті | Брелок-ведмедик |
| Вік | 4-5 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 835 ₴









