Форма:
Детский рюкзак.
Отделения:
В рюкзаке три отделения.
Первое основное отделение (у спинки) без наполнения.
Второе отделение без наполнения.
Третье отделение с органайзером для письменных принадлежностей, украшенное объёмной 3D картинкой.
Карманы:
По бокам два кармана-сеточки на резинке.
В комплекте:
Бирка с индивидуальным штрих кодом и описанием.
Брелок-мишка (для девочки).
Имеет ряд качественных и удобных деталей:
Качественные молнии фирмы « SBS » + фирменные бегунки и фурнитура.
Додатковими рядками для зміцнення, прошиті всі місця, на які припадають основні навантаження. Вентильована спинка. Вентильовані плечові лямки з грудним кріпленням. Світловідбиваючі елементи розташовані на передній, задній і бічній частинах рюкзака, для забезпечення безпеки в темний час доби. Верхня зручна тканьова ручка для перенесення рюкзака.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 720 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 19 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17.3 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекті | Брелок-ведмедик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710 ₴











