Вкрай популярний у нашій країні завдяки своїй формі, легкості та зручності рюкзак. Представляємо вам свій унікальний варіант цього хіта.
Відділення:
У рюкзаку одне велике відділення, у якому розташований відсік для ноутбука діагоналлю 13,3-14 та кишеня на блискавці.
Кишені:
Одна передня кишеня на блискавці.
У комплекті:
• Бірка з індивідуальним штрих-кодом та описом.
Має низку якісних і зручних деталей.
• Якісні блискавки фірми «SBS» + фірмові бігунки та фурнітура.
• Додатковими строчками для зміцнення, прошиті всі місця, на які припадають основні навантаження.
• Верхня лямка ручка, для перенесення рюкзака.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner Stile |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 13 см |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Джинс |
| Розмір | Д-28*Ш-13*В-37 Years |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Срібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴




