Вкрай популярний у нашій країні завдяки своїй формі, легкості та зручності рюкзак. Представляємо вам свій унікальний варіант цього хіта.
Відділення:
У рюкзаку одне велике відділення, у якому розташований відсік для ноутбука діагоналлю 13,3-14 та кишеня на блискавці.
Кишені:
Одна передня кишеня на блискавці.
У комплекті:
• Бірка з індивідуальним штрих-кодом та описом.
Має низку якісних і зручних деталей.
Якісні блискавки фірми «SBS» + фірмові бігунки та фурнітура.
Додатковими строчками для зміцнення, прошиті всі місця, на які припадають основні навантаження.
Верхня лямка-ручка для перенесення рюкзака.
Декоративний елемент, брелок-собачка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 550 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Зірки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴










