Форма:
Рюкзак.
Відокремлення:
У першому (у спинки) велике відділення з кишенею.
У другому велике відділення.
Кармани:
Бокові: два нижні кишені.
Передній кишені має відділення під письмове приладдя, відділення під мобільний телефон і кишеню на блискавки.
Позаду тайної кишені на блискавицю.
У комплекті:
Бірка з індивідуальним штрихом коду і описом.
Існує багато якісних і зручніших деталей:
Качові блискавки фірми «SBS » + фірмові бігунки і фурнітура.
Додаткові рядки для зміцнення, прошиті всі місця, на які приходять основні навантаження.
Вентильована спинка.
Плечеві вентиловані лямки з підбадьорливими ременями у формі "Маїчки".
Важка підтримка лямка (карабін).
Верхня зручна ручка для перенесення рюкзака.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 520 г |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 18 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 22 л |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Підлітковий |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Міський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴











