Пенал шкільний De Lune D-862
Форма:
Завдяки тому, що Пенал м’який, він захищає письмові листи від поломки, а м’який матеріал дуже приємний на дотик.
Відокремлення:
Пенал має одне велике відділення, друге розміщене на передній частині, в яких, зручно можна розмістити всі ручки та олівці
У них є багато якісних і зручніших деталей.
Блискавки високої якості японської компанії "YK" є лідерами на ринку блискавки. Що додає впевненості в надійності експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeLune |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 21 см |
| Наповнення пенала | З наповненням |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-тубус |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | 22*10*4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴



