Пенал шкільний каркасний De Lune D-848


195 ₴
- В наявності
- Код: D-848
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма:
Пенал шкільний каркасний, виготовлений за жорстко-каркасною технологією, який забезпечує, надійний захист письмових приналежності від поломки, а м'який матеріал дуже приємний на дотик.
Відокремлення:
Пенал має одне велике відділення, розділене перегородкою, на якому зручно розмістити всі ручки та олівці, так само є зручне відділення-сеточка на блискавки.
У них є багато якісних і зручніших деталей.
Блискавки високої якості японської компанії "YK" є лідерами на ринку блискавки. Що додає впевненості в надійності експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeLune |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 22.5 см |
| Наповнення пенала | З наповненням |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-книжка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 10.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Д-22,5*Ш-4*В-10.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴


