SkyName, новий бренд від творців, що закохалися багатьом брендом Winner One.
Форма:
Молодіжний рюкзак.
Відокремлення:
В рюкзаку два відділення:
У першому (у спинці) є головне велике відділення з кишенею.
Друге відділення з органайзером для письмових приналежнь.
Кармани:
Передай кишені на блискавки.
По боках два кишені на блискавки і два сітківки на гумці.
У комплекті:
Бірка з індивідуальним штрихом коду і описом.
Існує багато якісних і зручніших деталей:
Качові блискавки фірми «SBS » + фірмові бігунки і фурнітура.
Додаткові рядки для зміцнення, прошиті всі місця, на які приходять основні навантаження.
Плечеві вентиляційні лямки з підбадьорливими ременями.
Важке кріплення.
Вентильована спинка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 800 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 29 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Анатомічна конструкція, Грудна стяжка |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Декор | червоний, синій, зелений |
| Карман для пляшки | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 770 ₴











