Ранець шкільний для дівчаток SkyName 5024
1 870 ₴
- В наявності
- Код: 5024
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SkyName, новий бренд від творців бренда Winner, що полюбився багатьом, One. Яскравий і стильний, він сподобається як школярам, так і батькам.
Форма:
Ранець шкільний — виготовлений за жорстко-каркасною технологією. За максимального навантаження не змінює форму. Яскраві кольори, незвичайні принти — це те, що виділить вашу дитину та стане чудовим доповненням до її гардероба.
Відділення:
Основне велике відділення біля спини, з тканинними роздільниками, для шкільного приладдя.
У передньому відділенні місце для зошитів.
Спереду кишеня з 3D-малюнком, у якому міститься органайзер для письмового приладдя.
Дві кишені на липучці з боків.
У комплекті:
Бирка з індивідуальним штрих-кодом та описом.
Наручний годинник (для хлопчика)
Брелок-ведмедик (для дівчинки)
Має низку якісних і зручних деталей:
Якісні блискавки фірми «SBS» + фірмові бігунки та фурнітура.
Зверху зручна ручка для перенесення ранця.
Грудне кріплення з регулюванням за висотою дитини.
Вентильовані м'які лямки-маєчка, для зниження навантаження на плечі дитини.
Світловідбивні елементи розташовані на передній, задній і бічній частинах ранця, для гарантування безпеки в темну пору доби.
Ніжки, забезпечують стійкість ранця.
Додатковими строчками для зміцнення, прошиті всі місця, на які припадають основні навантаження.
Полегшений каркас ранця виготовлений за жорсткою каркасною технологією, що забезпечує правильну ергономічну форму. Каркас не деформується під час навантаження та розподіляє вагу на всій площі ранця.
Ергономічна спинка ранця розроблена з урахуванням анатомії дитини, хребет захищений спеціально сконструйованою спинкою, що робить носіння ранця максимально зручним.
Розділювачі для зручного розподілу та фіксації зошитів і підручників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 890 г |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 30 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 16 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекті | Брелок-ведмедик |
| Колір | Червоно-червоний з білим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 870 ₴











