Альбом на ліпучках Будиночок Мрії Тока Бока Аватар Ворлд сумочка з ручкою для дівчат від 3 років та старше
1 060 ₴
- Готово до відправки
- Код: 76591
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Альбом на ліпучках Будиночок Мрії Тока Бока сумочка з ручкою для дівчат від 3 років та старше
Наш альбом — ідеальний подарунок для маленьких шанувальників веселих ігор Тока Бока!
З цим альбомом ваша дитина не тільки зануриться у світ захопливої гри з улюбленими персонажами, а й розвине творче креативне мислення.
Завдяки міцній ламінації, кожна сторінка альбому захищена від пошкоджень і слугуватиме довго. Вологостійкі матеріали дають змогу використовувати альбом навіть на природі або під час поїздок, не турбуючись про його збереження.
Особливу увагу ми приділили безпеці: альбом не має гострих кутів, що робить його ідеальним для маленьких дітей.
Цей альбом стимулює розвиток фантазії та дрібної моторики, даючи змогу дітям не тільки грати, а й вчитися.
Стильний альбом на липучках Avatar World зроблений за мотивами гри і має незвичайну форму у вигляді сумочки. Його зручно брати з собою на прогулянку і в дорогу, всі дітки навколо будуть приголомшені такою сумочкою вашої дитини.
В альбомі 4 герої: мама, тато і двоє діток.
Так само в альбомі багато локацій для гри: доросла і дитяча спальні, велика шафа з одягом, ванна кімната, кухня з обіднім столом, місце біля каміна і вулична тераса.
Що ще потрібно для гри!?!!
Ах, так, тут є ще три породисті собачки))
Альбом зроблений з якісних матеріалів: надрукований на щільному фотопапері та заламінований у міцну плівку.
Липучки якісні, щільно липнуть одна до одної і не відлипають від сторінок альбому.
Характеристики альбому на липучках Будиночок Тока Бока сумочка з ручкою:
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 21 см |
Завдання нашого інтернет-магазину допомогти Вам купити та якнайшвидше доставити товар. Тому наші консультанти щодня з 8:00-23:00 готові відповісти вам на будь-які питання, що цікавлять Вас.
(097) 5364290 Вадим
(050) 6156517 Кристина
Вайбер, Телеграм, WatsApp: +380 (97) 536-42-90
Ми пропонуємо нашим покупцям кілька варіантів оплати. Ви можете вибрати той, який вам більше підходить.
Однією з наших переваг є швидка доставка товару. Після того, як ви зробите замовлення, ми відправимо його наступного дня, включно з вихідніми, крім п'ятниці, щоб ви якомога швидше його могли отримати. На замовлення до 9 ранку, відправка того ж дня.


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 210 мм |
| Основні атрибути | |
| Тематика | Логика. Мислення |
| Мова видання | Український |
| Тип палітурки | Металевою пружиною |
| Обкладинка | Ламінована |
| Вікова група | Від 3 років |
| Жанр | Фантастика |
- Ціна: 1 060 ₴
















