Матрац Солодких Снів Tempur Comfort Premium - 12 див. (кокос, поліуретан, кокос) білий
Матрас Солодких снів Tempur Comfort Premium (кокос, полиуретан, кокос) белый - удобный и практичный детский матрас на основе полиуретана и кокосового волокна. Полиуретан - это мягкий упругий наполнитель, который не вызывает аллергии и не деформируется при эксплуатации. Кокосовое волокно обеспечивает необходимую жесткость. Главное преимущество этого матраса - обеспечивает необходимую и правильную поддержку позвоночнику ребенка во время сна и полностью снимает мышечное напряжение. Малышу будет гарантирован комфортный и безопасный сон.
Матрац Солодких снів Tempur Comfort Premium (кокос, поліуретан, кокос) білий виготовлений з екологічно чистих, безпечних для малят, гіпоалергенних матеріалів: кокосове волокно, поліуретан. Матрац безпружинний, тришаровий: шар кокоса, шар поліуретану і шар кокоса. Чохол білий, не викликає алергії і має відмінні антисептичні властивості. Розміри - 120х60 см. Висота - 12 див. Такий матрац стане ідеальним вибором для діток від народження.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячі | Так |
| Матеріали | Кокосове волокно, Пінополіуретан |
| Тип | Безпружинні |
| Колір | Білий |
| Наповнювач | Поролон |
| Особливості | З чохлом на змійці |
| Розмір | 60x120 Years |
| Чохол | знімний |
| Вид | Матраци |
| Вид жорсткості | М'які |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 1 232 ₴





