Каталка толокар з батьківською ручкою і захисним бампером JOY від 1 року вбудовані динаміки і багажник білий
Каталка толокар білий з батьківською ручкою і знімним захисним бампером JOY від 1 року вбудовані динаміки і багажник 99-178 Т
Каталка-толокар має незабутній дизайн і понад зручне сидіння. Толокар машинка подарує багато позитивних емоцій дитині, батькам і оточуючим!
Машинка толокар наділений сучасним функціоналом, але в той же час, він досить простий у використанні - дитина, яка вміє ходити, з легкістю зможе кататися на даному толокаре (рекомендується для використання дітям від 1 до 5 років).
Каталка – толокар сподобається вашій дитині своїм яскравим кольором і барвистими наліпками. Кататися на машинці легко і цікаво, просто відштовхуючись ніжками від землі.
Толокар невеликих розмірів, але стійкий за рахунок пластикових коліс. Передні колеса машинки повертаються.
Завдяки наявності зручного сидіння, підніжок, знімному захисного бампера і ручці батьківського контролю, навіть найменші дітки будуть почувати себе комфортно.
Під сидінням розташовується місткий багажник.
На кермі машинки є кнопочки, які включає 2 пісеньки російською мовою з правилами дорожнього руху.
Ефекти працюють від 2-х батарейок 1.5 V АА (не входять в комплект).
Варіанти оплати:
1. Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
2. Готівкою при доставці.
3. Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість Каталки толокара.
Характеристики Каталки толокара:
Максимальне навантаження: 30 кг
Висота сидіння від підлоги: 22 см
Діаметр коліс – 14 см, ширина – 6 см
Детальна інструкція російською мовою з ілюстраціями
Вага: 3,8 кг
Вік: від 1 року
Розміри Каталки толокара: довжина - 65 см, ширина - 30 см, висота - 85 см
Розміри упаковки (коробка) - 67 см, ширина - 30 см, висота - 34 см
Всі моделі Каталок толокаров з батьківською ручкою можна подивитися за ссилочку нижче, натисніть і вибирайте:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Виробник | JOY |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Ручка для батьків |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 85 см |
| Вага | 3.8 кг |
| Вікова група | Від 1 до 5 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Каталки-толокары |
- Ціна: 1 088 ₴














