Каталка машина толокар з батьківською ручкою і захисним бампером JOY від 1 року вбудовані динаміки помаранчевий
Каталка толокар оранжевий з батьківською ручкою і знімним захисним бампером JOY від 1 року вбудовані динаміки і багажник 99-255 Т
Каталка-толокар має незабутній дизайн і понад зручне сидіння. Толокар машинка подарує багато позитивних емоцій дитині, батькам і оточуючим!


Машинка толокар наделен современным функционалом, но в то же время, он достаточно прост в использовании - ребенок, который умеет ходить, с легкостью сможет кататься на данном толокаре (рекомендуется к использованию детям от 1 до 5 лет).
Каталка – толокар сподобається вашій дитині своїм яскравим кольором і барвистими наліпками. Кататися на машинці легко і цікаво, просто відштовхуючись ніжками від землі.
Толокар невеликих розмірів, але стійкий за рахунок пластикових коліс. Передні колеса машинки повертаються.
Благодаря наличию удобного сидения, подножек, съемному защитному бамперу и ручке родительского контроля, даже самые маленькие детки будут чувствовать себя комфортно.
Под сидением располагается вместительный багажник.
На руле машинки есть кнопочки, которые включает 2 песенки на русском языке с правилами дорожного движения.
Эффекты работают от 2-х батареек 1.5V АА (не входят в комплект).
Варианты оплаты:
1. Оплата наложенным платежом при получении на Новой Почте без предоплаты.
2. Наличными при доставке.
3. Предоплата на карту - оплачиваете только стоимость Каталки толокара.
Характеристики Каталки толокара:
Максимальная нагрузка: 30 кг
Высота сиденья от пола: 22 см
Диаметр колес – 14 см, ширина – 6 см
Подробная инструкция на русском языке с иллюстрациями
Вес: 3,8 кг
Возраст: от 1 года
Размеры Каталки толокара: длинна - 65 см, ширина - 30 см, высота - 85 см
Размеры упаковки (коробка) - 67 см, ширина - 30 см, высота - 34 см
Всі моделі Каталок толокаров з батьківською ручкою можна подивитися за ссилочку нижче, натисніть і вибирайте:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Ручка для батьків |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 85 см |
| Вага | 3.8 кг |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 1 до 5 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Каталки-толокары |
- Ціна: 1 088 ₴
















