Каталка толокар джип з батьківською ручкою і захисним бампером JOY від 1 року вбудовані динаміки червоний
Каталка толокар джип червоний з батьківською ручкою і знімним захисним бампером JOY від 1 року вбудовані динаміки і багажник 809 CR-13500
Каталка-толокар має незабутній дизайн і понад зручне сидіння. Толокар машинка подарує багато позитивних емоцій дитині, батькам і оточуючим!
Машинка толокар наділений сучасним функціоналом, але в той же час, він досить простий у використанні - дитина, яка вміє ходити, з легкістю зможе кататися на даному толокаре (рекомендується для використання дітям від 1 до 5 років).
Каталка – толокар сподобається вашій дитині своїм яскравим кольором і барвистими наліпками. Кататися на машинці легко і цікаво, просто відштовхуючись ніжками від землі.
Толокар невеликих розмірів, але стійкий за рахунок пластикових коліс. Передні колеса машинки повертаються.
Завдяки наявності зручного сидіння, підніжок, знімному захисного бампера і ручці батьківського контролю, навіть найменші дітки будуть почувати себе комфортно.
Ззаду толокара встановлений додатковий упор, що запобігає перекиданню.
Під сидінням розташовується місткий багажник.
На кермі машинки є кнопочки, які включає 2 пісеньки російською мовою з правилами дорожнього руху.
Ефекти працюють від 4-х батарейок 1.5 V АА (не входять в комплект).
Варіанти оплати:
1. Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
2. Готівкою при доставці.
3. Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість Каталки толокара.
Характеристики Каталки толокара:
Максимальне навантаження: 30 кг
Висота сидіння від підлоги: 25 см
Детальна інструкція російською мовою з ілюстраціями
Вага: 4 кг
Вік: від 1 року
Розміри Каталки толокара: довжина - 60 см, ширина - 30 см, висота - 89 см
Розміри упаковки (коробка) - 68 см, ширина - 30 см, висота - 32 см
Всі моделі Каталок толокаров з батьківською ручкою можна подивитися за ссилочку нижче, натисніть і вибирайте:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Ручка для батьків |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 89 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 1 до 5 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Каталки-толокары |
- Ціна: 2 273 ₴















