Електронні гойдалки люлька ліжечко для новонароджених 3 в 1 CARRELLO DOLCE з музикою рожева від 0 до 9 місяців

3 280 ₴
- Немає в наявності
- Код: Dolce CRL-7501 BP
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Електронні гойдалки люлька ліжечко для новонароджених 2 в 1 CARRELLO DOLCE BOW з музикою PINK рожева від 0 до 9 місяців
Зручна люлька-ліжечко для дому, дачі, природи і відпочинку на морі!
Унікальна колиска-гойдалка CARRELLO Dolce забезпечить час для релаксації дитини і його батьків. М'яка, глибока люлька надасть дитині комфорт, а двоточковий ремінь - безпека. Тихий механізм, який плавно і спокійно заколисує, а також заспокійлива музика та звуки природи, прискорюють засипання малюка. Підходить для дітей до 9 кг
Це чудове рішення для мам і тат новонароджених малюків!
Електронна люлька, ліжечко ще й з функцією заколисування!
Кращий подарунок для молодих щасливих батьків!
Вільний час і солодко дремающий малюк!
Характеристики товару:
| Розмір, ДхВхШ, див. | 75х88х105 |
| Розмір люльки, ДхШхГ, див. | 80х45х23 |
| Вік | Від 0 до 9 місяців |
| Макс. вага дитини, кг | 9 |
| Ремінь безпеки | 2-х точковий |
| Нахил спинки | Немає |
| Звуковий супровід | Є |
| Харчування | Батареї 4х1.5V size АА/Від мережі |
| Аксесуари | Немає |
Варіанти оплати:
1. Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
2. Готівкою при доставці.
3. Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Всі моделі Електронних колисок і гойдалок можна подивитися за ссилочку нижче, натисніть і вибирайте:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 105 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Висота | 88 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 9 кг |
| Механізм гойдання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 280 ₴




