Ігровий будиночок для дітей від 1 року, коричневий з зеленим дахом "Фламінго" маленький
Ігровий будиночок для дітей від 1 року, коричневий з зеленим дахом "Фламінго" маленький
Згадайте, як в дитинстві ми всі будували халабуди з пледів і ковдр. Весело грали в них і ділиться секретом. Кожен малюк мріє про власний будиночок, в якому він буде господарювати, як справжній дорослий. В якому він зможе грати і запрошувати в гості улюблені іграшки, і навіть дозволить заглянути татові і мамі.
Розміри дитячого ігрового будиночка:
Довжина 129 см
Ширина 69 см
Висота 120 см
Розмір упаковки (коробка): 12 х 27 х 86 см
Просторий барвистий дитячий будиночок виконаний з високоякісного пластику, має стійку конструкцію і дуже реалістичний зовнішній вигляд, а його яскраві насичені кольори безсумнівно привернуть увагу Вашого малюка.
Ігровий будиночок стане найкращим подарунком для Вашої дитини, який дозволить весело гратися і проводити час. Будиночок можна використовувати не тільки на вулиці, але і в будинку.
В комплект входять затишні шторки для вікон.
Розмір будиночка дозволяє залізти в нього не тільки дитині і його друзям, але й батькам, дуже місткий :)
За запитом ми можемо надіслати Вам відео, як у будиночку грає дитина.
Всі розміри і забарвлення ігрових будиночків можна подивитися тут
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Фламінго |
| Тип | Будиночок |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 690 мм |
| Довжина | 1290 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | коричневий з зеленим |
- Ціна: 3 400 ₴









