Ігровий будиночок для дітей від 1 року, коричневий з зеленим дахом "Фламінго"
Ігровий будиночок для дітей від 1 року, коричневий з зеленим дахом "Фламінго"
Згадайте, як в дитинстві ми всі будували халабуди з пледів і ковдр. Весело грали в них і ділиться секретом. Кожен малюк мріє про власний будиночок, в якому він буде господарювати, як справжній дорослий. В якому він зможе грати і запрошувати в гості улюблені іграшки, і навіть дозволить заглянути татові і мамі.
Розміри дитячого ігрового будиночка:
Довжина 129 см
Ширина 129 см
Висота 120 см
Просторный красочный детский домик выполнен из высококачественного пластика, имеет устойчивую конструкцию и очень реалистичный внешний вид, а его яркие насыщенные цвета несомненно привлекут внимание Вашего малыша.
Игровой домик станет лучшим подарком для Вашего ребенка, который позволит весело играться и проводить время. Домик можно использовать не только на улице, но и в доме.
В комплект входят уютные шторки для окон.
Размер домика позволяет залезть в него не только ребеночку и его друзьям, но и родителям, очень вместительный :)
За запитом ми можемо надіслати Вам відео, як у будиночку грає дитина.
Всі розміри і забарвлення ігрових будиночків можна подивитися тут
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Фламінго |
| Тип | Будиночок |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 1290 мм |
| Довжина | 1290 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | коричневий з зеленим |
- Ціна: 4 800 ₴








