Комплект шкільний Ранець для дівчаток Winner One 6013 Full Set
1 860 ₴
- В наявності
- Код: 6013-full
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ранець шкільний «Черепашка» - виготовлений повністю з жорстко-каркасної технології. При максимальному навантаженні не змінює форму. Яскраві кольори, незвичайні принти - це те, що виділить вашої дитини і стане відмінним доповненням до гардеробу.
Відділення:
Основне велике відділення у спини, з тканинними роздільниками, для шкільного приладдя.
В передньому відділенні місце для зошитів і органайзер для письмового приладдя.
Дві кишені на липучці з боків.
В комплекті:
Бирка з індивідуальним штрих кодом та описом.
Мішок для взуття.
Каркасний пенал
Брелок-ведмедик.
Имеет ряд качественных и удобных деталей:
Качественные молнии фирмы « SBS » + фирменные бегунки и фурнитура.
Сверху удобная ручка для переноски ранца.
Вентилируемые мягкие лямки-маечка, для снижения нагрузки на плечи ребенка.
Светоотражающие элементы расположены на передней, задней и боковых частях ранца, для обеспечения безопасности в темное время суток.
Ножки, обеспечивают устойчивость ранца.
Дополнительными строчками для укрепления, прошиты все места, на которые приходятся основные нагрузки.
Полегшений каркас ранця виготовлений з жорстко-каркасною технологією, що забезпечує правильну ергономічну форму. Каркас не деформується при навантаженні і розподіляє вагу по всій площі ранця.
Ергономічна спинка ранця розроблена з урахуванням анатомії дитини, хребет захищений спеціально сконструйованої спинкою, що робить носіння ранця максимально зручним.
Розділювачі для зручного розподілу і фіксації зошитів і підручників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 890 г |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 17 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Об`єм | 17 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 3 |
| Тип | Ранець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 860 ₴










