Трактор екскаватор-бульдозер педальний жовтий DOLU Туреччина сидіння регульоване колеса з протектором від 3 років
Трактор екскаватор-бульдозер педальний жовтий з чорним DOLU Туреччина сидіння регульоване, клаксон на кермі, колеса з протектором від 3 років
Веломобіль – Трактор-бульдозер екскаватор - це поєднання толокара і велосипеда. Дитина може крутити педалі і керувати трактором за допомогою керма.
Ковшем бульдозера можна керувати за допомогою двох важелів.
Трактор оснащений комфортним сидінням, яке має унікальне кріплення з можливістю регулювання. Ланцюговий привід забезпечує зручність і плавність під час катання. Кермо машинки оснащений клаксоном. Трактор-бульдозер екскаватор виготовлено з екологічних матеріалів, не викликає алергії, не має запаху і повністю безпечні для здоров'я дитини.
Колеса из высокопрочного пластика с глубоким протектором для поля, леса, грунтовки, асфальта и квартиры!
Варианты оплаты:
1. Оплата наложенным платежом при получении на Новой Почте без предоплаты.
2. Наличными при доставке.
3. Предоплата на карту - оплачиваете только стоимость экскаватора.
Характеристики Трактора экскаватора бульдозера педального:
Размеры Трактора экскаватора бульдозера 106 х 52 х 45 см
Рекомендуемый возраст от 3 лет
Тип сиденья – регулируемое
Тип привода – цепной
Максимальная нагрузка - 35 кг
Маса Нетто: 7,4 кг
Маса Брутто: 8,6 кг
Упаковка – фірмова красива коробка DOLU
Розмір упаковки: 92 х 51 х 36 см
Всі моделі веломобілів можна подивитися за ссилочку нижче, натисніть і вибирайте:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DOLI |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Трактор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Колір | Жовтий |
| Хід педалей | Вперед і назад |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 106 см |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 45 см |
| Вага | 7.4 кг |
- Ціна: 3 049 ₴













