Шезлонг качалка гойдалка музична для немовлят 2в1 Fitch Baby з іграшками від 0 до 18 міс забарвлення 2
Шезлонг качалка гойдалка музична для немовлят 2в1 Fitch Baby з іграшками від 0 до 18 міс забарвлення 2
М'яка і комфортна гойдалка гойдалка від виробника Fitch Baby.
Гойдалка виконана з високоякісних матеріалів і поєднує у своїй конструкції: первинну пластмасу, текстильні матеріали і металеві елементи.
М'яка і комфортна, вона обов'язково стане прекрасною повсякденному іграшкою для малюка.
Гойдалка обладнана дугою з підвісними іграшками-брязкальцями, які потішать малюка і додадуть загальну атмосферу комфорту і затишку.
Характеристики товару:
Розмір шезлонга гойдалки: ДхВхШ, див. 73x65x53
Упаковка, фірмова коробка розмір: 57 см × 12 см × 46 см
Вік Від 0 до 18 місяців
- двоточковий ремінь безпеки;
- іграшки дузі;
- 2 положення спинки;
- м'яке сидіння;
- пристрій вібрації;
- музика.
Максимальна вага до 18 кг.
Працює від батарейок типу «АА» не входить в комплект або від мережі.
Варіанти оплати:
1. Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
2. Готівкою при доставці.
3. Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Всі моделі Електронних гойдалок шезлонгів можна подивитися за ссилочку нижче, натисніть і вибирайте:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Положення нахилу спинки | 2 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Комплектація захисним бампером | Так |
| Особливості | Звукові ефекти, Ігрові підвіски, Мелодії, Регульована спинка, Ремені безпеки |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Комплектація | |
| Навісний ігровий елемент | карусель з іграшками |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 53 мм |
| Глибина | 73 мм |
| Висота | 65 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 18 кг |
| Механізм гойдання | Так |
| Можливість використання в якості гойдалки | Так |
- Ціна: 2 112 ₴








