Беговел велобіг від Corso з надувними колесами 12 дюймів синій магнієва рама алюмінієвий винос керма
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Синій |
| Максимальна вага | 45 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 2.2 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 429 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка






