Форма: Ранець шкільний «Розкладачка» - це класична модель ранців, яка так полюбилася школярам. Незважаючи на популярність, наша модель має свою родзинку, такий ранець виділить вашої дитини і стане відмінним доповненням до гардеробу. Дана модель може повністю розкладатися і приймати плоску форму. Відділення: У центральному відділенні є два роздільника та резинка для кріплення шкільного приладдя. На передній частині ранця розташований кишеню на блискавці, прикрашена об'ємної 3D картинкою. Дві кишені з боків. В комплекті: Бирка з індивідуальним штрих кодом та описом. Годинник у подарунок. Має ряд якісних і зручних деталей: Якісні блискавки фірми « SBS » + фірмові бігунки і фурнітура. Зручна ручка для перенесення ранця. Вентильовані м'які лямки для зниження навантаження з плечей дитини. Світловідбиваючі елементи розташовані на передній, задній і бічній частинах ранця для забезпечення безпеки в темний час доби. Ніжки забезпечують стійкість ранця. Додатковими рядками для зміцнення прошиті всі місця, на які припадають основні навантаження. Полегшений каркас ранця виготовлений з жорстко каркасною технологією, що забезпечує правильну ергономічну форму. Каркас не деформується при навантаженні і розподіляє вагу по всій площі ранця. Ергономічна спинка ранця розроблена з урахуванням анатомії дитини. Хребет захищений спеціально сконструйованої спинкою, що робить носіння ранця максимально зручним. Розділювачі для зручного розподілу, фіксації зошитів і підручників. Передній клапан ранця, прикрашений об'ємної 3D картинкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 920 г |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Наповнення | Так |
| Об`єм | 15 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекті | Годинник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 730 ₴











