Підлітковий Рюкзак повсякденний SkyName 57-24
1 718 ₴
- В наявності
- Код: 57-24
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SkyName, новий бренд від творців полюбився багатьом бренду Winner One. Яскравий і стильний, він сподобається як школярам, так і батькам. Форма: Дитячий рюкзак з пеналом в комплекті. Відділення: В рюкзаку два відділення: У першому (у спинки) - велике основне відділення з кишенею. У другому відділенні - органайзер для письмового приладдя. Передній клапан жорсткий. Кишені: По боках два сітчасті кишені на резинці. В комплекті: Бирка з індивідуальним штрих кодом та описом. Має ряд якісних і зручних деталей: Якісні блискавки фірми « SBS » + фірмові бігунки і фурнітура. Додатковими рядками для зміцнення, прошиті всі місця, на які припадають основні навантаження. Спеціальна, водовідштовхувальна тканину, захистить вміст рюкзака в цілості, в будь-яку погоду. У комплекті з рюкзаком, йде зручний пенал. Вентильовані плечові лямки з зміцнюючими ременями. Грудне кріплення. Вентильована спинка. Слот перехідник для USB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 550 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 16 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Карман для пляшки | Да |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Міський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 718 ₴









