Форма: Дитячий рюкзак. Відділення: В рюкзаку три відділення. Перше основне відділення (у спинки) без наповнення. Друге відділення без наповнення. Третє відділення з органайзером для письмового приладдя, прикрашене об'ємної 3D картинкою. Кишені: По боках дві кишені-сіточки на резинці. В комплекті: Бирка з індивідуальним штрих кодом та описом. Брелок-ведмедик (для дівчинки). Має ряд якісних і зручних деталей: Якісні блискавки фірми « SBS » + фірмові бігунки і фурнітура. Додатковими рядками для зміцнення, прошиті всі місця, на які припадають основні навантаження. Вентильована спинка. Вентильовані плечові лямки з грудним кріпленням. Світловідбиваючі елементи розташовані на передній, задній і бічній частинах рюкзака, для забезпечення безпеки в темний час доби. Верхня зручна тканьова ручка для перенесення рюкзака.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 720 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 18 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17.3 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекті | Брелок-м'ячик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710 ₴











