Набір Пенал - розмальовка My Color Clutch фломастери українською

129 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CCL-02-01U,02U,03U...06U
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Набір Пенал — розмальовка My Color Clutch фломастери на українському
"My color clutch" — це унікальний набір креативної творчості, сприяє розвитку
художніх здібностей, почуття кольору та гармонії в дітей і дорослих.
Веселка яскравих відтінків у поєднанні з сяйним блиском відкриє казковий світ
творчості без меж і дасть змогу повною мірою розкрити Ваш талант!
Візьміть фарби та пенал із нанесеними контурами малюнка і просто розфарбуйте його як забарвлення!
Малюнок виготовлений у техніці ANTISTRESS, розфарбовуючи його, Ви не просто малюєте,
, а ще й відпочиваєте, розслабляючись і отримуючи задоволення від творчого процесу.
Розфарбовувати пенал можна як показано на пакованні або на свій розсуд.
Ви зможете декорувати будь-які пофарбовані елементи на малюнку,
надаючи сяйливого блиску своєму творінню.
Створіть оригінальний пенал із власним дизайном!
У наборі:
розписний пенал,
6 фломастерів.
Розмір упаковки: 23х12х3 см
Вік: 5+
Ціна вказана за 1 шт.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ЖМІ ↓
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Використання | Одноразове |
| Спосіб розфарбовування | Фломастерами |
| Кількість картинок | 2 |
| Тематика | Тварини |
| Додаткова комплектація | Фломастери |
| Формат | |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 23 см |
| Висота | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Упаковка | Коробка |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Вид творчості | Малювання |
- Ціна: 129 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка






