Набір Годинник Decoupage Clock без рамки декупаж від 9 років
Для Дитячих садків, Шкіл та спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
Набір Годинник Decoupage Clock без рамки декупаж від 9 років
Настінні годинники в техніці декупаж без рамки – це не просто унікальний і вишуканий подарунок,
це шедевр, створений своїми руками!
"Decoupage clock" — це серія креативного творчості, розроблена спеціально для тих,
хто не вміє, але дуже хоче навчитися гарно,
а головне – просто і з задоволенням, зробити приголомшливі настінні годинники.
Все що Вам потрібно вже є в нашому наборі.
Розмір упаковки: 33 х 33 х 4 см
Вік: від 9 років
Ціна вказана за 1 шт
Доміно, Лото, Твістер, Набори для творчості, ліплення, вишивання, випалювання - це супер набори для розвитку дітей і навіть дорослих на будь-який смак :)
Особливо популярні на подарунки в садки, школи, на свята! Відправимо в будь-яке місце по Україні, в Одесі навіть можемо доставити прямо за адресою!
Наші товари можна купити і по одній штучці і ящиком, як Вам зручніше!
Наші товари Данко Тойс зроблені в Україні!
Перевірка і упаковка перед відправкою!
Відправка щодня!
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Стан | Нове |
| Вид творчості | Декупаж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка






