Набір Diamond Pony 4в1
413 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BPS-01-03U
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для Дитячих садків, Шкіл та спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
Набір Diamond Pony 4в1
Набір креативне творчість «Diamond Pony» містить все, що необхідно для веселого дозвілля:
- м'яка іграшка єдиноріг - 1 шт,
- слайм з діамантами - 1 шт,
- магічний сніг - 1 шт,
- H2O орбисы - 1 шт,
- бомба для ванни у формі діаманта - 1 шт,
- комплект кристалів для створення браслета - 1 шт.,
- тісто для ліплення - 4 шт,
- стікери - 1 шт,
- інструкція - 1 шт.
Маленькі любителі поні будуть в захваті.
Вік: від 3 років.
Розмір: 19 х 22 х 14 см
Ціна вказана за 1 шт
Кількість в ящику 4 шт
Доміно, Лото, Твістер, Набори для творчості, ліплення, вишивання, випалювання - це супер набори для розвитку дітей і навіть дорослих на будь-який смак :)
Особливо популярні на подарунки в садки, школи, на свята! Відправимо в будь-яке місце по Україні, в Одесі навіть можемо доставити прямо за адресою!
Наші товари можна купити і по одній штучці і ящиком, як Вам зручніше!
Наші товари Данко Тойс зроблені в Україні!
Перевірка і упаковка перед відправкою!
Відправка щодня!
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Для дівчаток |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 19 см |
| Висота | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Вид творчості | Миловаріння, бомбочки для ванн |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 413 ₴






