Набір Pony Land 7в1 ігри та творчісь українською від 5 років



356 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: PL-01-01U
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Набір Pony Land 7в1 ігри та творчісь українською від 5 років
Захоплюючий ігровий набір для дівчаток «Pony Land» («Поні і Єдиноріжки») містить багато
маленьких чарівних аксесуарів, які неодмінно сподобаються Вашій дитині.
Разом з райдужними поні і єдинорогами маленька принцеса перенесеться в чарівний світ
ігор і творчості, а так само отримає море яскравих вражень!
У набір «PONI LAND» для дівчаток (7 до 1) входить:
- світна маса для ліплення (біла) «Bubble Clay Fluoric» (3 шт.);
- маса для ліплення ультра-легка (кольоровий) «Air ClayFluoric» (3шт.);
- штучний сніг «Magic Snow» (1 пакет.);
- чарівний зростаючий слайм «Unicorn Slime» (1 шт.);
- настільна гра-бродилка (1шт.);
- кольорові фішки (4х2 шт.);
- кубик (1 шт.);
- дитяча карткова гра «ФортУно» (56 карт);
- набір для плетіння фенечок з ниток;
- комплект різнокольорових ниток муліне;
- картонна заготовка «Хмарка» (1 шт.);
- стрази-сердечка;
- інструкція.
Ліплення – один з самих захоплюючих і цікавих видів дитячої творчості.
Помните, что любая Масса для лепки помогает развить у ребенка мелкую моторику,
воображение, способствуют развитию мышления и логики у малыша.
Развивающая игра-бродилка тоже не просто понравится Вашему ребенку, но и на
подсознательном уровне будет способствовать изучению букв, цифр и счету.
Благодаря такому Большому набору для игр и творчества, Вы сможете занять Вашего ребенка не на один вечер!
Размер игрового поля: 42 х 30 см
Количество игроков: от 2 до 6
Размер красивой подарочной коробки: 37 х 27 х 5,5 см
Возраст: 5+
Размер: 37 х 27 х 5,5 см
Цена указана за 1 шт
Количество в ящике 5 шт
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Бісероплетіння, намисто, біжутерія |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 5 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 5 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 356 ₴






