Кінетичний пісок Stretch Sand 400 г російською від 3 років
Для Дитячих садків, Шкіл та спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
Кінетичний пісок Stretch Sand 400 г російською від 3 років
Кінетичний пісок - приємний на дотик, пластичний, фактурний,
приймає будь-які форми маси для ліплення.
Цей пісочок моментально завоював любов дітей і дорослих.
Кінетичний пісок легко забирається з поверхні і не розсипається як звичайний пісок.
Комплектація:
- кінетичний пісок 400 г
Нетоксичний! Не містить шкідливих компонентів!
Увага! Не залишайте малюка одного, під час гри!
Вік: 3+
Габарити в упаковці: 12 х 12 х 7.5
Ціна вказана за 1 шт
Кількість в ящику 24 шт
Доміно, Лото, Твістер, Набори для творчості, ліплення, вишивання, випалювання - це супер набори для розвитку дітей і навіть дорослих на будь-який смак :)
Особливо популярні на подарунки в садки, школи, на свята! Відправимо в будь-яке місце по Україні, в Одесі навіть можемо доставити прямо за адресою!
Наші товари можна купити і по одній штучці і ящиком, як Вам зручніше!
Наші товари Данко Тойс зроблені в Україні!
Перевірка і упаковка перед відправкою!
Відправка щодня!
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Відерце |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 7 см |
| Вага | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 ₴










