Тісто для ліплення Master Do Шеф-кухар Суші російською від 3 років
Тісто для ліплення Master Do Шеф-кухар Суші російською від 3 років
Одне з улюблених занять дітей - це вироби власними ручками.
Ліплення з тіста доставляє масу позитивних
емоцій дитині в будь-якому віці!
Гра з тестом сприяє розвитку фантазії і творчого мислення.
Також розвивається посидючість, терпіння, концентрація.
Створіть свій власний кулінарний шедевр та поділіться успіхами з близькими!
Комплектація набору:
- тісто в брикетах 10шт,
- тісто в баночках 2шт,
- кульковий пластилін 1шт,
- набір іграшкових столових приладів,
- комплект з трьох стеків,
- формочка для виготовлення морепродуктів,
- піднос для суші,
- качалка,
- палички для шашлику 2шт,
- палички для суші 2шт,
- інструкція.
Увага! Не залишайте малюка одного, під час гри!
Вік: 3+
Габарити упаковки: 26,5 х 19 x 7 см
Ціна вказана за 1 шт
Кількість в ящику 6 шт
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Тісто |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 19 см |
| Висота | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 175 ₴






