Пупс інтерактивний в костюмі феї їсть, ходить на горщик, закриває очі, з аксесуарами
Пупс інтерактивний в костюмі феї їсть, ходить на горщик, закриває очі, з аксесуарами
Пупсик - прекрасний подарунок для Вашої дитини!
Тепер гра стане ще більш захоплююче!
З ляльковим дитятком Ваша дитина зможе проявити свої найкращі
найкращі якості: відповідальність, турботу і уважність.
Деталізовані риси обличчя славного пупса надають іграшці зворушливий
зовнішній вигляд, а характерне немовлятам пухке тільце з різноманітними
складочками додає реалістичності грі!
Пупс функціональний може пити з пляшечки, ходити на горщик і спати з закритими
очками в горизонтальному положенні. Такі функціональні особливості іграшки,
непременно научат Вашу девочку проявлять заботу и ласку.
В наборе предусмотрены следующие аксессуары:
- горшочек;
- бутылочка;
- памперс;
- пустышка;
- 2 информационные карточки про малыша.
Рост пупса - 40 см.
Габариты упаковки: 26 см × 15 см × 38 см
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 40 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 7 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 26 мм |
| Ширина упакування | 15 мм |
| Висота упаковки | 38 мм |
- Ціна: 1 430 ₴





