Пупс інтерактивний у блакитному комбінезоні з шапочкою, їсть, ходить на горщик, закриває очі
Пупс інтерактивний у блакитному комбінезоні з шапочкою, їсть, ходить на горщик, закриває очі
Пупсик - прекрасний подарунок для Вашої дитини!
Тепер гра стане ще більш захоплююче!
З ляльковим дитятком Ваша дитина зможе проявити свої найкращі
найкращі якості: відповідальність, турботу і уважність.
Особливості:
- ходить на горщик;
- закриває очі;
- п'є з пляшечки;
- музичний горщик;
- безліч різних аксесуарів.
Личко малюка виглядає живим і справжнім, завдяки якісному виконанню
всіх деталей. Блакитні виразні очі з пухнастими чорними віями,
акуратний злегка приплюснутий ніс і відмінно деталізований відкритий
ротик надають іграшці захват і розчулення.
У чарівного пупса анатомічно правильне будова тіла, округлий животик,
рухливі ручки і ніжки, невеликі бугорчики, а також відмінно промальовані
пальчики з маленькими ноготочками.
Пупс функціональний вміє ходити на горщик, закривати очі і їсти з пляшечки.
Акуратне виконання кожної деталі і багатофункціональність іграшки, роблять
дану модель воістину ідеальним подарунком для кожної дитини.
У набір входить:
- тарілочка з ложечкою;
- пляшечка;
- горщик;
- соска;
- памперс;
- ID-карта.
Музичний горщик відтворює звук зливу води і веселий дитячий сміх.
Зростання пупса - 35 див.
Габариты упаковки: 29 см × 15 см × 33 см
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 35 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 29 мм |
| Ширина упакування | 15 мм |
| Висота упаковки | 33 мм |
- Ціна: 1 290 ₴





