Пупс функціональний плаття їсть, ходить на горщик, закриває очі, стільчик-трансформер
Пупс функціональний плаття їсть, ходить на горщик, закриває очі, стільчик-трансформер
Пупсик - прекрасний подарунок для Вашої дитини!
Тепер гра стане ще більш захоплююче!
Іграшковий малюк дозволить Вашій донечці максимально висловлювати всю свою
любов і ніжність, а також навчить проявляти турботу про близьких!
Особливості:
- цікаві функціональні особливості пупсика: п'є з пляшечки,
пісяє, закриває очі;
- стільчик для годування може трансформуватися: в переноску, крісло
стільчик для годування і на високих ніжках;
- висока імітаційна схожість з цим немовлям;
- красива дизайнерський одяг.
Деталізовані риси обличчя славного пупса надають іграшці зворушливий
зовнішній вигляд, а характерне немовлятам пухке тільце з різноманітними
складочками додає реалістичності грі!
Малюк одягнений у блакитну сукню, а на голові мила повязочка.
Пупс функціональний може пити з пляшечки, ходити на горщик і спати
з закритими очима в горизонтальному положенні.
В набір входить безліч різноманітних аксесуарів:
пляшечка для годування, горщик, соска, тарілочка, ложечка, вилочка.
Комплектація:
- пупс;
- стільчик-трансформер;
- аксесуари.
Зростання пупса - 30 див.
Габарити упаковки: 44 см × 13 см × 39 см
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 32 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 9 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 44 мм |
| Ширина упакування | 13 мм |
| Висота упаковки | 39 мм |
- Ціна: 1 970 ₴






