Дракон 3 види, шарнірний, 12 шт в дисплеї
Хочете подарувати дитині море посмішок і гарного настрою?
Тоді ви знайшли те, що Вам потрібно!
Для детей от 3 лет
Габариты упаковки: 35 см × 16 см × 23 см
Проверка и упаковка перед отправкой.
Отправка ежедневно.
Варианты оплаты:
Оплата наложенным платежом при получении на Новой Почте без предоплаты.
Наличными при доставке.
Предоплата на карту - оплачиваете только стоимость товара.
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 16 см |
| Довжина | 35 см |
| Висота | 23 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 480 ₴










