Набір тварин Сільськогосподарські тварини, 4 види, фігурка людини, 3 тварин, аксесуари
Набір тварин Сільськогосподарські тварини, 4 види, фігурка людини, 3 тварин, аксесуари
Хочете подарувати дитині море посмішок і гарного настрою?
Тоді ви знайшли те, що Вам потрібно!
Разом з набором тварин Ваша дитина зможе познайомитися зі
усіма тонкощами сільськогосподарського ремесла!
Особливості набору:
- подано в 4 варіантах;
- деталізація всіх текстур і поверхонь;
- допоможе в ході гри розібратися у тварин, вивчити будову тіла, забарвлення і
виявити індивідуальні, і видові особливості;
- деталі для відтворення міні-моделі ферми;
- з фігурками можна створювати самі захоплюючі і цікаві ігрові сюжети;
- тварини виконані з еластичного пластику і пофарбовані в характерний їм колір.
Ігри з домашньої ферми покращують пам'ять і логічне мислення, а також пробуджують
у дитини інтерес до живої природи і навколишнього світу!
Для дітей від 3 років
Габарити упаковки: 43 см × 10 см × 15 см
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 43 см |
| Висота | 15 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 740 ₴










