Набір тварин Сільськогосподарські тварини, 3 види, 8 елементів, фігурка людини, тварин 4
Набір тварин Сільськогосподарські тварини, 3 види, 8 елементів, фігурка людини, тварин 4
Хочете подарувати дитині море посмішок і гарного настрою?
Тоді ви знайшли те, що Вам потрібно!
Разом з набором тварин Ваша дитина зможе познайомитися зі
усіма тонкощами сільськогосподарського ремесла!
Особливості набору:
- представлена в 3 варіантах;
- деталізація всіх текстур і поверхонь;
- допоможе в ході гри розібратися в диких тварин, вивчити будову тіла,
забарвлення і виявити індивідуальні та видові особливості;
- деталі для відтворення міні-моделі ферми;
- з фігурками можна створювати самі захоплюючі і цікаві ігрові сюжети;
- тварини виконані з еластичного пластику і пофарбовані в характерний їм колір.
Ігри з домашньої ферми покращують пам'ять і логічне мислення, а також
пробуджують у дитини інтерес до живої природи і навколишнього світу!
Набір представлений в 3 видах, які відрізняються комплектацією:
- 4 чорно-білі корівки, фермер, блок сіна, деталі для конструювання огорожі і ящик;
- 4 руді корівки, фермер, тачка одноколісна та деталі для конструювання огорожі;
- 2 овечки і 2 плямисті корівки, фермер, мішок з кормом, деталі для конструювання
огорожі, колода і тачка.
Для дітей від 3 років
Габариты упаковки: 43 см × 10 см × 5 см
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 43 см |
| Висота | 5 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 130 ₴









