Велосипед 3-х колісний "Best Тгіке" Синій, піна колесо, метал рама, переднє d=26см, заднє d=20см
Велосипед 3-х колісний "Best Тгіке" Синій, піна колесо, метал рама, переднє d=26см, заднє d=20см
Дитячий 3-х колісний велосипед від виробника Best Trike порадує
Вас і Ваших дітей своїм сучасним дизайном і високоякісною
конструкцією.
Яскрава металева рама велосипеда перегукується з колісними дисками в кольорі,
надаючи дизайну гармонійний і стильний зовнішній вигляд.
Сидіння встановлюється та регулюється двома болтами і має 2 положення – ближче
від керма і далі від керма. Різниця в 5 див.
Особливості моделі:
- металева рама;
- гумові накладки на кермі;
- м'яка вставка на сидінні;
- колеса виконані з спіненої гуми;
- пластмасові диски;
- на передньому колесі встановлено захисне крило від розбризкування;
- дзвіночок на кермі;
- маленькая зафиксированная корзинка на руле;
- большая зафиксированная корзинка на задний нижний части велосипеда.
Размер 72 см 48 см 57 см;
Передняя корзинка - 17 см 10 см 10 см;
Задняя корзинка - 31 см 11 см 22 см;
Высота сидушки от пола – 30 см;
Задние колеса – d=20 см;
Переднее колесо – d=26 см.
Рекомендуемый рост 75-100 см.
Размеры:
- длина: 72 см
- ширина: 48 см
- высота: 57 см
Упаковка: Коробка
Вес: 4.1 кг
Возраст: от 1 года
Габариты упаковки: 60 см × 26 см × 30 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Trike |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Колір | Синій |
| Вага | 4.1 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Рік випуску | 2022 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Крила | Так |
| Знімна керуюча ручка | Ні |
| Багажний кошик | Ззаду |
| Знімні підставки для ніг | Ні |
| Ремені безпеки | Ні |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Дзвінок | Так |
| Підніжка | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 72 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 1 року |
- Ціна: 1 307 ₴






