Велосипед 3-х колісний "Best Тгіке" Рожевий, піна колесо, метал рама, переднє d=26см, заднє d=20см
Велосипед 3-х колісний "Best Тгіке" Рожевий, піна колесо, метал рама, переднє d=26см, заднє d=20см
Дитячий 3-х колісний велосипед від виробника Best Trike порадує
Вас і Ваших дітей своїм сучасним дизайном і високоякісною
конструкцією.
Яскрава металева рама велосипеда перегукується з колісними дисками в кольорі,
надаючи дизайну гармонійний і стильний зовнішній вигляд.
Сидіння встановлюється та регулюється двома болтами і має 2 положення – ближче
від керма і далі від керма. Різниця в 5 див.
Особливості моделі:
- металева рама;
- гумові накладки на кермі;
- м'яка вставка на сидінні;
- колеса виконані з спіненої гуми;
- пластмасові диски;
- на передньому колесі встановлено захисне крило від розбризкування;
- дзвіночок на кермі;
- маленька зафіксована кошик на кермі;
- велика зафіксована кошик на задній нижній частині велосипеда.
Розмір 72 см 48 см 57 см;
Передня кошик - 17 см 10 см 10 см;
Задня кошик - 31 см 11 см 22 см;
Висота сидіння від підлоги – 30 см;
Задні колеса d=20 см;
Переднє колесо – d=26 див.
Рекомендований зростання 75-100 див.
Розміри:
- довжина: 72 см
- ширина: 48 см
- висота: 57 см
Упаковка: Коробка
Вага: 4.1 кг
Вік: від 1 року
Габарити упаковки: 60 см × 26 см × 30 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Trike |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Колір | Рожевий |
| Вага | 4.1 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Рік випуску | 2022 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Крила | Так |
| Знімна керуюча ручка | Ні |
| Багажний кошик | Ззаду |
| Знімні підставки для ніг | Ні |
| Ремені безпеки | Ні |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Дзвінок | Так |
| Підніжка | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 72 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 1 року |
- Ціна: 1 307 ₴





