Самокат триколісний F-44077 Best Scooter, КРАСНИЙ, складна алюмінієвий кермо, 3 колеса PU зі світлом
1 694 ₴
- В наявності
- Код: 102031
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 77 см |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 694 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




