Триколісний велосипед Pilsan колір СИНІЙ З КРАСНИМ, пластикові колеса з прогумованою накладкою, кошик
Триколісний велосипед Pilsan колір СИНІЙ З КРАСНИМ, пластикові колеса з прогумованою накладкою, кошик
Дитячий пластиковий велосипед виготовлений в ергономічному дизайні та призначений для дітей віком від 2 років.
Педалі зі структурованим рифленням на передньому колесі, вони кріпляться на сталеві штирі,
що забезпечує несприйнятливість до ударів.
Спереду та ззаду встановлені зручні кошики.
Також модель обладнана крилом, що захищає від бруду.
Максимально допустима вага дитини — 50 кг.
Вага брутто: 2,8 кг.
Вага нетто: 2,5 кг.
Габарити
- довжина (см): 67,5 см
- ширина (см): 50 см
- висота (см): 50 см
Розмір упаковки: 65 см × 50 см × 50 см
Паковання: Пакет
Вага: 2,5 кг
Вік: від 2 років
Варіанти оплати:
1. Оплата накладеною платежею у разі отримання на Новій Пошті без попереднього плаття.
2. Наявні під час доставляння.
3. Запропоновано на карту — оплачуєте тільки вартість Каталки толокара.
Усі моделі Каталок толокарів можна подивитися по насилочці нижче, натискайте та вибирайте:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pilsan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 67 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 50 см |
| Вага | 2.3 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 257 ₴









