Велобіг 14" CORSO Runner синій, алюмінієва рама, колеса надувні гумові, алюмінієві диски
Велобіг 14" CORSO Runner синій, алюмінієва рама, колеса надувні гумові, алюмінієві диски
Бйоговел — це маленький дитячий велосипед без педалей.
Ще його називають велокат, ранбайк, кроківель, велоокат.
На ньому не треба крутити педалі.
Дитина сідає на нього і відштовхується ногами.
Плюс Велобіга:
1) Дитина швидко навчиться утримувати рівновагу, розвивається спритність і координацію рухів.
2) Беговел допомагає розвивати самостійність.
3) Напучується відчуття швидкості і впевненості в собі
4) Швидкість руху на біговій швидкості вища, ніж пішки і ваші прогулянки стають приємнішими.
5) Рівномірний розвиток обох ножів.
6) Сенсорно-моторне розвиток дитини!
7) Легка вага порівняно з велосипедом.
8) Коригування висоти сідла і руля
9) На велобі можна кататися цілий рік: влітку, взимку, навесні і восени.
10) Останній, і, мабуть, найголовніший плюс, він дуже подобається дітям!)
Яскравий велогонщик у спортивному стилі з зручним сидінням, великими колесами і міцною
Алюмінієва рама дозволяє його використовувати довгий час і забезпечує малюку
Приємне безпечне катання.
Велосипед — це спортивний двоколісний велосипед. Однак, на відміну від нього у
Велобіг не має педалі та ланцюга.
Ця особливість пояснює принцип катання на ньому, що нагадує їзду на толокарі.
Єдиною відмінністю є той факт, що сидячи на велобіжжі і відтяв ніжками від землі,
Потрібно утримувати рівновагу.
Колеса веслувала надувні, виносячи рулю алюмінієвий, а сидіння виготовлене з кізаму.
Поверхня контролюється, щоб підбудувати велогонщик під кожну дитину індивідуально.
Характерики:
Довжина велобігу - 90 см;
Ширина руля - 39 см;
Колеса - 2 надувних колеса, діаметр - 1484.
Вага велосипеда 4 кг.
Особливості:
- Сталевий кермо
- Винос керма алюмінієвий
- сидіння з кашзаму.
Максимальне навантаження - 30 кілограмів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Синій |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 4 кг |
| Довжина | 90 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 2 839 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка








