Велобіг Corso колесо 12" надувні, магнієва рама, магнієві диски, підніжка, у коробці, біло-синій




2 571 ₴
- В наявності
- Код: 99983
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Велобіг Corso колесо 12" надувні, магнієва рама, магнієві диски, підніжка, у коробці, біло-синій
Бйоговел — це маленький дитячий велосипед без педалей.
Ще його називають велобіг, ранбайк, крокел, велокат.
На ньому не треба крутити педалі.
Дитина сідає на неї та відштовхується ногами.
Плюси Велобігу:
1) Малюк швидко навчиться тримати рівновагу, розвивається спритність і координація рухів.
2) Біговел допомагає розвивати самостійність.
3) Виховується відчуття швидкості та впевненості в собі
4) Швидкість пересування на біговелі вища, ніж пішки, і Ваші прогулянки стануть приємнішими.
5) Рівномірний розвиток обох ніжок.
6) Сенсорно-моторний розвиток дитини!
7) Легка вага, порівнюючи з велосипедом.
8) Регулювання висоти сідла та керма
9) На велобігу можна кататися весь рік: влітку та взимку, навесні та восени.
10) Останній, і, напевно, найголовніший плюс — він дуже подобається дітям!)
Магнієвий біговел Corso — чудовий транспорт для дітей від 2 років. Рама з надлегкого
магнієвого сплаву спрощує керування біговелом. 12-дюймові надувні колеса на підшипниках
забезпечують плавний рух будь-якою поверхнею доріг.
Сталева передня вилка міцна та стійка до пошкоджень.
Комфортне ергономічне сідло «росте» разом із малюком, оскільки має великий
діапазон регулювання за висотою: 30 см - 40 см.
Конструкція така легка, що малюк легко зможе носити велосипед самостійно.
Характеристики моделі:
• підшипники в кермовій колонці;
• алюмінієва втулка;
• алюмінієвий винос керма;
• діаметр надувних коліс 12 дюймів;
• регулювання положення висоти керма;
• зручне м'яке сидіння, з можливістю регулювання за висотою з ексцентриком;
• магнієві ободи з підшипниками;
• унікальний спортивний дизайн;
• допустиме навантаження: 35 кг;
• вік: від 2 до 5 років;
• ручки обладнані м'якими гумовими грипсами;
• підніжки для дитини на рамі;
• підніжка для біговела;
• беговел собран на 85%;
• кількість у ящику — 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Синій |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 4 кг |
| Довжина | 90 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 2 571 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





