Велобіг Corso Prime C7 ЖЕЛТО-Чорний, колесо 12", магнієва рама, заднє ручне гальмо, у коробці
Велобіг Corso Prime C7 ЖЕЛТО-Чорний, колесо 12", магнієва рама, заднє ручне гальмо, у коробці
Велобіг Corso "Prime C7" — поєднує в собі ергономічну конструкцію та високоякісні
матеріали, які повною мірою передають характер і високу безпеку
першого дитячого транспорту.
Сучасна модель обладнана всім необхідним для виконання трюків і
швидкого набору швидкості.
Дві підніжки покриті наждачкою, щоб дитячі ніжки під час їзди не зіскочили, а
ручне гальмо дасть змогу легко зупинитися в русі.
Велобіг Prime C7 виготовлений у сучасному дизайні та прикрашений усім корпусом наклейками.
Головна особливість моделі — вигнута рама, виготовлена з міцного магнієвого
сплаву без технології зварювання.
Особливості моделі:
• Пряме кермо;
• Кермо обладнане ручним гальмом заднього колеса;
• Ручки обладнані м'якими гумовими грипсами;
• Підніжки з наждачкою;
• Сидіння регулюється за висотою — 30 см — 48 см.
Характеристики:
• Ширина керма — 38 см;
• Висота сидіння від підлоги — 30 см — 48 см;
• Діаметр колеса — 12”;
• Матеріал рами — магній.
Габарити велобігу — 86 см х 38 см х 53 см.
Максимальна вага — 45 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Жовтий |
| Максимальна вага | 45 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 3.2 кг |
| Довжина | 86 см |
| Ширина | 38 см |
| Висота | 53 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 3 746 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка










