Самокат дитячого Skyper MAXI в КУЛЬКЕ! 8 ЦВИТІВ В ЯЩІ, ВИДАЄТЬСЯ ТІЛЬКО ЯЩІ!
Самокат дитячого Skyper MAXI в КУЛЬКЕ! 8 ЦВИТІВ В ЯЩІ, ВИДАЄТЬСЯ ТІЛЬКО ЯЩІ!
Самокат Skyper MAXI є чудовим варіантом для прогулянок і активного проведення!
Він безпечний, оформлений в відмінному яскравому дизайні і зручний як для дитини, так і для батьків.
Алюмінієва кермо самоката комплектується ґумовими накладками, які не дають рукам
дитини сскальовувати з неї. У нього також є можливість регулюватись по висоті.
Крім цього, модель самоката отримала функцію похилого повороту руля, а при
За допомогою спеціальної кнопки ви можете від’ єднати її з будь-якими можливостями.
За рахунок триколісної конструкції і подвійного заднього колеса самокат досить безпечний
і стійкий. Колеса самоката виготовлені з поліуретана, що робить катання безшумним.
Підшипники, такі як ABEC-7, швидкої та комфортної їзди. Під час
Кожне колесо світиться червоним, синім і зеленим.
Пластмасова дека самоката зроблена з міцного матеріалу і кріпиться до рами.
Самокат витримає навантаження до 60кг.
Для більшої безпеки, самокат обладнаний ніжним наступним гальмом
(step-on brake), який розміщений над задніми колесами.
Характерики:
• Розміри самоката:
Ширина деки - 14 см;
Мінімальна висота руля від підлоги - 67 см, максимальна висота руля - 90 см;
• Розміри коліс:
Передні колеса: діаметр - 12 см, ширина - 3 см;
Задні колеса: діаметр - 8 см, ширина - 2.4 см.
• Матеріали:
Рама і кермо - алюміній,
Дека - пластик,
Колеса – полиуретан.
Вес самоката - 2.6кг.
Розмір пакування: 65 см × 56 см × 25 см
Варіанти оплати:
1. Оплата за сплату на Новій Пошті без передоплати.
2) Вишуканими при доставці.
3) Платити на карту - оплачуєте тільки вартість велосипеда.
Всі моделі можна побачити по посилці нижче, натискайте і вибирайте:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Висота рульової стійки | 90 см |
| Вага | 2.6 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 979 ₴





