Форма:
Ранець школи "Раскладашка" - це класична модель ранців, яка так полюбилася школярам. Незважаючи на популярність, наша модель має свою зюминку, такий ранець визначить вашу дитину і стане чудовим доповненням до її гардеробу.
Ця модель може повністю розкладатися і приймати плоску форму.
Відокремлення:
У центральному відділенні є два розділи і гумка для зміцнення шкільних приналежнь.
На передній частині ранця стоїть кишеня на блискавки, прикрашений об’ємною 3D картинкою.
Два кишені по боках.
У комплекті:
Бірка з індивідуальним штрихом коду і описом.
Брелок - мишка в подарунок.
Існує багато якісних і зручніших деталей:
Качові блискавки фірми SBS + фірмові бігунки і фурнітура.
Зручна ручка для перенесення ранця.
Вентильовані м’які лямки для зниження навантаження з плечей дитини.
Світловідбивні елементи розташовані на передній, задній і бічній частині ранця, щоб забезпечити безпеку в темний час доби.
Ніжки забезпечують стійкість ранця.
Додаткові рядки для зміцнення прошиті всі місця, на які приходять основні навантаження.
Зручний каркас ранцю виготовлено за жорсткою рамкою, завдяки чому він має правильну ергономічну форму. Каркас не деформується під час завантаження і розподіляє вагу по всій площі ранця.
Ергономічна спинка ранця розроблена з урахуванням анатомії дитини. Подвір’я захищене спеціально спроектованою спинкою, що робить носіння ранця найбільш зручним.
Розділювачі для зручного розподілу, фіксації тетрадей і підручників.
Передній клапан ранця прикрашений об’ємною 3D картинкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 735 г |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 18 см |
| Наповнення | Так |
| Об`єм | 14 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекті | Брелок-ведмедик |
| Візерунки і принти | Об'ємний 3D малюнок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴











