Ранець шкільної для дівчат Winner One 7004 + ПОДАРОК
1 500 ₴
- В наявності
- Код: 7004
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма:
Ранець шкільний - виготовлений за жорстко-каркасною технологією. При максимальному завантаженні не змінює форму. Яскраві кольори, незвичайні принти - це те, що виокремить вашу дитину і стане чудовим доповненням до її гардеробу.
Відокремлення:
Головне відділення у спини, з тканинними розділювачами, для шкільних приналежностей.
У передній палаті місце для тетрадей.
Попереду кишені з 3D малюнкам, в якому знаходиться органайзер для письмових приналежнь.
Два кишені на липучку з боків.
У комплекті:
Бірка з індивідуальним штрихом коду і описом.
Брелок-мишка в подарунок.
Існує багато якісних і зручніших деталей:
Качові блискавки фірми SBS + фірмові бігунки і фурнітура.
Зверху зручне ручка для перенесення ранця.
Важке кріплення з регулюванням за висотою дитини.
Вентильовані м'які лямки-маєчка, для зниження навантаження на плечі дитини.
Світловідбивні елементи розташовані на передній, задній і бічній частині ранця, щоб забезпечити безпеку в темний час доби.
Завдяки ніжкам ранця залишається стійкою.
Додаткові рядки для зміцнення, прошиті всі місця, на які приходять основні навантаження.
Облеглий каркас ранця виготовлений за жорстко-каркасною технологією, що забезпечує належну ергономічну форму. Каркас не деформується під час завантаження і розподіляє вагу по всій площі ранця.
Ергономічна спинка ранця розроблена з урахуванням анатомії дитини, завдяки чому хребет захищений спеціально спроектованою спинкою, що робить його найсприятливішим.
Розділювачі для зручного розподілу і фіксації тетрадей і підручників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 900 г |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 16 см |
| Наповнення | Так |
| Об`єм | 16 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекті | Брелок-ведмедик |
| Візерунки і принти | Об'ємний 3D малюнок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴











