У нашій країні дуже популярна форма, легкість і зручність рюкзака. Уявіть собі свій унікальний варіант цього хіта.
Відокремлення:
В рюкзаку є велике відділення, в якому розміщено відсік для ноутбука діагональ 13,3 — 14 та кишеня на блискавки.
Кармани:
Одна передній кишені на блискавиці.
У комплекті:
• Бірка з окремим штрихом коду і описом.
У них є багато якісних і зручніших деталей.
Качові блискавки фірми «SBS » + фірмові бігунки і фурнітура.
Додаткові рядки для зміцнення, прошиті всі місця, на які приходять основні навантаження.
Верхня лямка ручка, щоб переносити рюкзак.
Декоратний елемент, колода-собачка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 550 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Зірки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴










